2016 m. rugpjūčio 29 d., pirmadienis

Sielos kelionė - Sielos koliažas

Buvau tik mąstanti galva, kuri visiškai nieko nežinojo apie emocijas, jų įvairovę, paskirtį...Aš taip pat nežinojau, kad kūnas turi savo kalbą ir suteikia informacijos mums. Pati to nesuvokdama buvau labai išpuikusi, nes negirdėjau aplinkinių nuomonės ar nenorėjau girdėti. Ir atėjo ta diena, kai sušukau, Viešpatie, tai kuo man pasikliauti? Jei mąstatnti galva tokia ribota...Ir nuo tada aš nuoširdžiai sau noriu išsiaiškinti vieną vienintelį klausimą: Ką reiškia klausyti širdies?
Šalia įvairių knygų, seminarų į šį klausimą jau 5 metai padėjo ir padeda atsakyti Sielos koliažas. Kodėl jis man taip tiko ir patiko? Lankytis pas psichologą ar psichoterapeutą yra gan brangus „malonumas“. Sielos koliažą gali pats namie daryti bei taip labiau pažinti save. Be abejo, vedantysis, kuris gali pagelbėti šioje kelionėje visuomet praverčia.
1 dalykas, ką turiu suprasti apie save, kad nesu tik mąstanti galva. Psichoterapeutė Virginia Satir siūlo nusipiešti savo asmeninį resursų ratą, kuris sudarytas iš kūno, emocijų, pojūčių, proto, santykių su kitais žmonėmis, konteksto bei sielos.
2 dalykas, mes nuo senai senai turime daug įvairių emocijų, kurios tiesiogiai sąveikauja su kūnu bei kitomis mūsų dalimis. Kaip mane asmeniškai veikia įvairios emocijos, man padeda suvokti Sielos koliažas.  
3 dalykas, mes esame socialios būtybės, bei įtakojame vieni kitus, nepaisant to, ar mes suvokiame tai ar ne. Kaip konkretūs mano aplikos žmonės mane įtakoja, aš sužinau Sielos koliažo pagalba.
Pažinus labiau save bei kitus, dar vis nepraradusi entuziaizmo tobulėti, suprantu, jog Žemė bei jos visa gyvūnija, augmenija, energija taip pat veikia bei įtakoja mane.
Toliau tobulėdama suvokiu, kad esą daugiau nei tai, ką matau, galiu pačiupinėti – po truputį prisiliečiu prie archetipų, jų įtakos. Kaip jau atspėjai, Sielos koliažas vėl man pagelbėja, kai esu tam pasirengusi.
Kokia ilga ir nesibaigianti pažinimo kelionė, bet tuo pačiu, kokia įdomi!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą