Renginiai

SoulCollage® užsiėmimus vedu įvairaus amžiaus grupėms bei individualiems klientams. Mokyklose, dienos centruose, moterų organizacijose, laisvalaikio centruose, taip pat internetu, per Skype. Užsiėmimus vedu lietuvių, anglų bei švedų kalbomis.

Nesvarbu kuriame pasaulio kampelyje gyveni, išsirink patinkančią temą bei susisiek su manimi!

Dalyvių atsiliepimai: 

"Man įstrigo tai, kaip simboliai, vaizdai gali tiek daug įkūnyti dalykų, su kuriais susiduriu realybėje. Simboliai tarytum patys prabyla. Ir kalba apie mano gyvenimą." Uršulė
"Nustebino, kaip atrodytų, tokia nekalta ir bereikšmė paveikslėlių pasirinkimo ir dėliojimo technika, gali atskleisti ir išryškinti problemas." Saulė 
"Patiko dėmesys, paprastumas. Užkabino, nes tai akistata su savimi, laikas sau." Rita 
"Gavau dozę meilės, manau, ateityje tai kartosiu." Aušra
"Relaksas, emocijos kylančios renkant paveiksliukus kortai, džiaugsmas,kai atrandi labiausiai tinkantį paveiksliuką, na super geros nuotaikos užtaisas tas sielos koliažas:) Gavau priminimą, ties kuom turiu dar labiau susifokusuot, kad dar geriau gyvenčiau, labai svarbų priminimą:) Giedrė labai šarminga dėstytoja:) Paprastai viską paaiškina, viskas suprantama iš karto, nuoseklu, žodžiu labai puiki dėstytoja:)" Violeta 
"Tai vienas iš lengvai įgyvendinamų savianalizės metodų." Diana
"Viskas buvo labai nauja, netikėta. Įstrigo tai, kad paveiksle matai vienus daiktus, o mintys kyla apie savijautą, visai ne tai ką matai paveiksle." Vaiva 
"Gavau puikią idėją, kurią planuoju ateity paversti procesu." Kristina 
"Sužinojau apie save daugiau negu žinojau. Tai galima pritaikyti vaikų auklėjime." Darius 
"Labai patiko, kad iš paprasto paveiksliuko, galima tiek daug pamatyti." Jurgita 
"Įstrigo, kokius jausmus sukėlė atrinkti paveiksliukai." Danguolė 
"Galima atsipalaiduoti, daug negalvojant perteikti, kas iš tiesų šiuo momentu svarbu." Asta
"Nesitikėjau, kad taip gilu bus." Brigita
"Paprastu, atpalaiduojančiu būdu padeda suprast save." Raminta
"Įstrigo, kad gali sužinoti, kas slypi mano viduje labai giliai. Kas užslėpta nuo kitų akių ar nuo pačio savęs." Diana
"Patiko atsiskleisti ir pamatyti save iš šono." Gintarė

CIKLAS - SUSIPAŽINK SU SIELOS KOLIAŽO TECHNIKA IŠ ARČIAU!
Temos:
1.  Įvadinis Sielos koliažo užsiėmimas. Teorija ir praktika.
2. "Psichologinis „Aš“ portretas" - Ar jautiesi saugus, pasitkintis savimi? Ar jautiesi atradęs savo vietą pasaulyje, įsitvirtinęs? Ar esi materialiai apsirūpinęs? Ar esi patenkintas seksualiniu gyvenimu? Ar esi aistringas, emocingas, kūrybiškas? Ar džiaugiesi gyvenimu, esi smalsus? Ar lengvai priimi sprendimus bei jų laikaisi? O gal jauti daug nerimo, baimių bei įtampos? Ar skiri laiko sau? Daug ir įvairių klausimų – kaip ir tavo įvairus ir nenuspėjamas gyvenimas. Kviečiu susitikti Sielos koliažo seminare – „Psichologinis Aš portretas“ ir pasistengti atsakyti bent į viena iš jų.
3. "Aš ir mano aplinkiniai" - Kokie Tavo santykiai su tėvais? Broliais, seserimis? Ar turi mylimą gyvūną? O kaip Tau sekasi meilės srityje? Ar turi antrąją pusę? Kokie Jūsų santykiai? O gal dar tik ieškai antros pusės? Apie kokią svajoji? Kokiais žmonėmis Tu žaviesi? Kas yra Tavo mokytojai, įkvėpėjai? Kokie Tavo santykiai su aplinka? Į šiuos klausimus bandysime atsakyti Sielos koliažo seminare – „Aš ir mano aplinka“.
4. "Kas yra mano energetiniai bendrakeleiviai?" - Koks Tavo ryšys su Žeme? O su gamta, gyvūnais? Mūsų kūne nuolat vyksta energijos tekėjimas. Gyvybinė energija juda aukštyn ir žemyn mūsų kūnu išilgai stuburu, koncentruojantis mažiausiai septyniose sūkuriuose išilgai šį kelią. Darydami įvairų energetinį darbą, pvz. masažą, jogą, meditaciją, mes sustipriname mūsų fizinę, protinę bei emocinę sveikatą. Valdomos vaizduotės pratimo pagalba mes pamatysime savo subtiliojo bei fizinio kūnų energijų atspindžius.
5. "Aš ir pasaulis" - Ar jauti gyvenimo prasmę? O gal jautiesi vienišas, nesuprastas, gyvenimas atrodo beprasmiškas? Ar jauti vienovę su savimi, kitais, pasauliu? Žmonės nuo neatmenamų laikų vis užduoda klausimus apie gyvenimą ir mirtį, praeitį ir dabartį, tiesą ir blogį. Šias tiesas bandė aprašyti įvairūs filosofai, religijos atstovai, pranašai, poetai. Tai universalios temos, aktualios visiems, visur ir visais laikais. Tai „neišeinančios iš mados“ temos. Šios temos analizuojamos per pasakas, mitus, įvairias metaforas, dievus ir deives.
6. "Aš ir mano tamsioji pusė" - Ar jautiesi tobulas, nedarantis klaidų? Tik aplink matai daug pykčio, neteisybės? Ar karts nuo karto nepratrūksti nevaldomu pykčiu, pavydo, baimės priepuoliais? Ar kartais taip nebūna ir Tau, kai sakai: „Taip, aš esu piktas, bet toks buvo mano tėvas ir mano senelis,nelabai ką galiu pakeisti...“? Šiame seminare bandysime prisiliesti prie savo šešėlinės pusės, taip pat išbandysime gydymo konsultacija su savo Sielos koliažo kortomis.
7. "Aš ir humoras" - ar gebi iš savęs pasijuokti – nuoširdžiai ir atvirai? Ar moki į savo privalumus ir trūkumus pažvelgti su lengva humoro doze? Ar Tau priimtinas pasakymas – „Atsipalaiduok! Nesusireikšmink! “
Pasikeitimo pradžia yra staigmenoje. Tam, kad iš tikrųjų pradėti judėti ir augti, mes paprastai turime būti nustebinti.

CIKLAS - ATPAŽINK SAVYJE ĮVAIRIAS EMOCIJAS!
Kiekvieno užsiėmimo metu: 
1. Žinios, informacija skirta tam tikrai emocijai, 
2. Visos emocijos turi fizinį atitikmenį – tam tikros emocijos veido bei kūno išraiškos suvaidinimas,
3. Kūrybinės dirbtuvės - Sielos koliažo kortos darymas bei aptarimas
Temos:
1. Pyktis
2. Nerimas
3. Baimė
4. Liūdesys
5. Gėda
6. Džiaugsmas
7. Susidomėjimas
8. Nuostaba
9. Pasišlykštėjimas
10. Empatija ir Gailestingumas 
7. Empatija

CIKLAS PAAUGLIAMS - ATRASK SAVO TAPATUMĄ, remiantis pasaka "Bjaurusis ančiukas" bei Sielos koliažo technika.
Ar jautiesi esantis kitoks? Ar mylimas, priimamas toks, koks esu? O gal jaučiuosi vienišas, nepritapėlis? Ar trokšti būti suprastas? Ar nori rasti tuos, kas priims tave tokiu, koks tu esi - nekritikuos, nežemins, nepeiks? Taip!? 

Šiame cikle ieškome atsakymų į klausimą -Kas aš? Sieksime labiau pažinti save, savo stiprybes, savo silpnybes, išsigryninti savo vertybes, poreikius, pagerinti savo santykius su mylimais žmonėmis, aplinkiniais, atrasti mylimą veiklą, kuri vėliau taps mėgstamu darbu. 
1. Pirmas susitikimas, susipažinimas, kodėl esu čia? Kokie lūkesčiai? Padarom 1 kortą ir „As esu tas, kuris...“ pratimas.
2. Perskaitoma Pasaka „Bjaurusis ančiukas“. Tema – Kitokio vaiko išvarymas. Pamąstymui bei diskusijai klausimai – ar as jaučiuosi esantis kitoks? Kaip, kokiu savo elgesiu, aš jauciuosi esantis kitoks? Ar jaučiuosi nepritampanti prie kitu, aplinkos? Padarom korta + „Aš esu ta, kuri...“.
3. Tema – Motinų rūšys. Darymas kortos
4. Tema – Prasta draugija + Netinkama išvaizda. Pamažu mokosi vengti situaciju, kuriose, net ir teisingai pasielgęs, vis tiek atrodytų netinkamai . Kaip aš iš tiesų jaučiuosi? Kuo aš stiprus, kuo silpnas? Ko man iš tiesų trūksta? Ko man labai reikia? Darymas kortos
5. Tema – Įšaldyti jausmai, įšaldytas kūrybingumas. Kokie manyje vyrauja jausmai, emocijos. Kokių jausmų aš sau nedrįstu prisipažinti? Ar as pykstu? „Šešėlyje“ esančios mano savybės.
6. Tema – Atsitiktinis praeivis (pagalbininkas). Kokie yra mano vidiniai resursai? Kas man padeda nesustoti, eiti tolyn? Kokios yra mano stiprybės?
7. Tema – Tremties nauda + Gauruotų katinų ir žvairų vištų pasaulis . Ugdoma ištvermė, išmušamos silpnybės, lavinama įžvalga, stiprinama intuicija. Pabandyti suvaidinti paaugliams vieniems gulbėmis, kitiems pelėmis. Jus(gulbes) užaugino pelės.
8. Tema – Atmintis ir žūtbūtinis atkaklumas. Tamsioji sielos naktis – išgyvena metamorfozę, t.y. vienos formos virtimas kita, ko nors pasikeitimas. Padaryti “Mirties” korta – transformacijos (pasikeitimo). 
9. Tema –Meilė sielai. Suklestėjimas. Kortos darymas.
10. Apžvalga nueito kelio. Pademonstruoti Konsultaciją iš 4 kortų. Atsisveikinimas su grupe bei atsiliepimų rašymas. 


CIKLAS MOTERIMS - ATGAIVINK INTUICIJĄ, remiantis pasaka "Vasilisa Išmintingoji" bei Sielos koliažo technika. 
Jei niekuomet neisi į girią, tau nieko niekada nenutiks, ir tavo gyvenimas taip ir neprasidės! Ar kartais nesate “gera mergaitė”? Čia ne apie amžių klausimas. Čia moters vidinė būsena, auklėjimo įdiegta savybė, visur ir visada būti gerai, paklusniai, mandagiai, neišsišokančiai būtybei. Ar Jums tai pažįstama? Jei taip, ar nepavargote tokia būti, ar nesijaučiate įspausta į kampą ir nežinanti, kaip iš jo ištrūkti? O gal nežinote, ką reiškia klausyti savo intuicijos? 
Jei bent į vieną klausimą atsakėte taip, siūlau šį ciklą, kur ieškosime atsakymų.
1. Pirmas susitikimas, susipažinimas. Kodėl čia esame? Kokie lūkesčiai? Susipažįstame su Soulcollage® technika, padarom savo pirmą sielos koliažo kortą bei aptariam. Pasakų reikšmė žmogaus gyvenime. Perskaitoma pasaka „Vasalisa Išmintingoji“.
2. Pirmoji užduotis: leisk gerajai motulei numirti. Kas yra geroji motulė ir kodėl jai reikia leisti numirti?Mokymasis leisti numirti tam, kam metas mirti. Darome Sielos koliažo kortą, aptarimas.
3. Antroji užduotis: atskleisk tamsų šešėlį. Mokytis pažinti, pripažinti šešėlines savo prigimties puses, ypač savajam Aš būdingą egoizmą, pavydą ir polinkį engti kitus. Vidinis konfliktas tarp išlikimo savimi ir prisitaikėliškumo. Darom Sielos koliažo kortą, aptarimas.
4. Trečioji užduotis: rask kelią tamsoje. Pasiryžti daryti taip, kaip tu nori. Lavinti jusles, mokytis vis labiau pasikliauti vidiniais savo jutimais, maitinti savo intuiciją. Darom Sielos koliažo kortą lėlei kaip talismanui.
5. Ketvirtoji užduotis: susitikimas su Laukine Ragana. Nebijoti ištverti susitikimo su Laukine Ragana. Raganos archetipas, įvairūs moteriškumo pavidalai, mokytis priimti Raganos, po to ir savo galią. Sielos koliažo korta Raganos archetipui.
6. Penktoji užduotis: tarnavimas neracionalumui, atskirk vieną nuo kito. Likti su Ragana, atlikti jos užduotis, taip vis labiau atpažįstant jos galias savyje. Darome Sielos koliažo kortą, aptarimas.
7. Šeštoji užduotis: išsiaiškink paslaptis. Dar aiškiau suvokti Gyvybės/Mirties/Gyvybės prigimtį, apraiškas. Suprasti savo pažinimo ribas. Darome Sielos koliažo kortą, aptarimas.
8. Septintoji užduotis: stokis ant keturių, transformuok šešėlį. Priimti milžinišką galią matyti ir veikti kitus. Naujoje šviesoje pažvelgti į savo gyvenimo aplinkybes bei įveikti, pakeisti negatyvų savo šešėlį.
9. Paskutinis susitikimas. Naujiena! Platesnis Sielos koliažo kortų panaudojimas! Konsultacija mums aktualiais klausimais su savo padarytomis Sielos koliažo kortomis.

CIKLAS - ATPAŽINK SAVYJE PRIGIMTINĮ GROBUONĮ, GĖRIO IR BLOGIO KOVA, remiantis pasaka "Mėlynbarzdis" bei Sielos koliažo technika. 
Ar nesijaučiate drąskomi į skirtingas puses? Vieną dieną – svajojate, kuriate planus, tikite gera ateitimi bei svajonių įgyvendinimu. Kitą dieną – viskas priešingai, kyla mintys – ar tai tikrai mano svajonės? Ar jos įgyvendinamos? Ar aš nešoku aukščiau bambos? Skamba galvoje daug kartų girdėtos frazės – “panorėsi ir praeis”, “aukštai kilsi, žemai krisi” ir pan. Diena, kai svajoji, kuri savo norus, planus – esi pilnas energijos, pakylėtas. Diena, kai priešingos mintys vyrauja, jautiesi praradęs energiją, gyvybingumą. Finalas – nejudi iš vietos. Kas tai? Kodėl tai vyksta su manim? Ką tai reiškia? Ar tai normalu? 
1. Pirmas susitikimas, susipažinimas. Kokie lūkesčiai? Susipažįstame su Soulcollage® technika, padarom savo pirmą sielos koliažo kortą bei aptariam. Pasakų reikšmė žmogaus gyvenime. 
2. “Prigimtinis dvasios grobuonis – kas tai?" Perskaitoma pasaka „Mėlynbarzdis“. Žmogaus sieloje egzistuoja vienas įgimtas aspektas – jėga, nukreipta prieš prigimtį, kuri priešinasi viskam, kas pozityvu.
3. „Naivi moteris – auka.“ Kokia moteris yra su sveikais instinktais ir kokia su pažeistais instinktais? 
4. „Raktas į pažinimą.“ Visų pokyčių pradžia – tiek pasakose, tiek mokslinėje analizėje, tiek asmenybės raidoje – yra teisingas klausimo kėlimas. Tai – tarsi raktas į sąmonės formavimąsi. 
5. „Jaunikis žvėris.“ Drąsa atidaryti uždaras dvasines duris bei ištverti visa tai, ką pamatai.
6. „Kraujo kvapas.“ Mėlynbarzdis tiktai žudo ir niokoja moterį, kol is jos belieka vieni kaulai. Jis sunaikina visą jos grožį, meilę, individualybę. Vienintelis dalykas mumyse, kurio neįmanoma sugriauti ar sunaikinti, - tai mūsų siela.
7. „Išsisukinėti ir mėtyti pėdas.“ Analizė, sapnų aiškinimas, savęs pažinimas, dvasinės paieškos – tai vis būdai kaip mėtyti pėdas.
8. „Šauktis pagalbos.“ Moteris turėtų išmokti greitai prisikviesti arba sukelti ant kojų kovingąją savo prigimties dalį. 
9. „Nuodėmių rijikai.“ Tai istorija apie atskyrimą ir susijungimą. Nužudžius grobuonį, atimti iš jo galią.
10. Atsisveikinimas. Pasidalinimas. Kortų konsultacija. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą